toode(t) - 0,00

Mootorsaag STIHL MS 201T C-M

 

869,00 €
Tootekood: 11450113027
Kaubamärk:
Tarneaeg: Küsi saadavust

Kõige kergem ja võimsam pealmise käepidemega arboristisaag. 
STIHLi 2-MIX mootor ja M-Tronic süsteem tagavad optimaalse võimsuse iga käivitusega.
Ketikaane mutri kinnitus võimaldab kiiret ketivahetust. Kergekaaluline juhtplaat vähendab sae kaalu ja nii on saag ideaalselt tasakaalus.

Antivibratsioonisüsteem võimaldab mugavalt töötada ka pikemate töötsüklitega. Sael saab kasutada erinevaid juhtplaadi pikkuseid. Seega on seda võimalik kasutada igasugustes tööolukordades.

TEHNILISED ANDMED

Lisainfo
Võimsus (kw) 1,80
Töömaht (cm³) 35,20
Juhtplaat cm/kett 35 / 3/8" PMC3 1,3 mm 50hm
Kaal (kg) 3,70
Mootori seeria 2-MIX
STIHL M-Tronic JAH
STIHL ErgoStart JAH
STIHL ElastoStart JAH
Dekompressioonklapp EI
Kütusepump JAH
Reguleeritav õlipump JAH
Õhufilter Fliis
Kiirketipinguti EI
Käepidemesoojendus EI
STIHL Anti-vibratsioonisüsteem JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 3,5/3,1
Müratase rõhk/tugevus (dB) 98/112

 

 

ÜKSIKASJAD

 

Kroomitud silinder, Oilomatic ketiõlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, 2-MIX mootor, ketiõli säästev Ematic, õlitussüsteem, Ergostart, ElastoStart ja reguleeritav õlipump  - see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.