toode(t) - 0,00

MURUTRAKTOR KOGUJAGA STIGA COMBI 166

 

2099,00 €
Tootekood: 2T0070481/st2
Kaubamärk:

Murutraktor Combi 166 sobib väiksemate murualade hooldamiseks. Tegemist on ainulaadse murutraktoriga, mis on ülihea manööverdamisvõimega ja väikeste mõõtudega. Traktoril on ühesilindriline STIGA ST 250 ES mootor  koos elektrilise starteriga, töömahuga 214 cm³ ja võimsusega 3,6 kw. Traktori niidulaius on 66 cm. Sujuva ja turvalise sõidu tagab jalgpedaaliga juhitav hüdrostaatiline ajam. 

 

TEHNILISED ANDMED

Mootor STIGA ST 250 ES 224cc, 3,6kw
Lõikelaius ja lisainfo 66 cm, kogumine. lisavarustusena multš või külgväljavise
Ülekanne Hüdrostaatiline jalaga juhitav
Ratta mõõdud 13" X 15"
Terade lülitamine Käsitsi, hoovaga
Koguja maht, L 150
Kütusepaagi maht (l) 3.8
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja Ei
Aku laadija komplektis On
Kaal pakendiga 152 kg
Mõõtmed pakendiga 1510 × 800 × 838 mm

 

 

STIGA KOGUJAGA  MURUTRAKTOR  COMBI 166 – kompaktne ja ülihea manööverdusvõimega – ideaalne traktor iluaias töötamiseks!

 

Kogujaga murutraktor sobib neile, kes soovivad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kokku kogutud kogu niidetud muru. Stiga kogujaga murutraktor Combi 166 sobib ideaalselt murualade niitmiseks keerulisema maasikudisainiga aedades, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Traktor on piisavalt kompaktne, et mahtuda läbi kitsaste vahede, väike pöörderaadius muudab takistuste ümber manööverdamise lihtsaks. Tasub lausa kaaluda oma muruniiduki välja vahetamist just selle mudeli vastu…

 

Soovitusliku niiduala suurus on kuni 1500 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 6 positsiooni vahemikus 3 – 7,6 cm. Vastavalt vajadusele ja hooajale saab valida erinevaid niidumeetodeid: niidet koguda, multšida ehk peenestada (kasutades kaasasolevat multšimisseadet) või külgväljaviset.  Traktori koguja maht on 150 liitrit. Kogujaga töötamisel tuleb arvestada, et lopsaka murukasvu perioodil on tööaeg mõnevõrra pikem, sest omajagu aega võtab koguja tühjendamine.  Kuid lisaks puhtale murule võib niidetud muru  koos muude biolagunevate aiajäätmetega ümber töödelda väärtuslikuks kompostiks ja taaskasutada oma aias.

 

Töömugavust tõstab ergonoomilise disainiga Classic iste. Istmel on turvalüliti, kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja.