toode(t) - 0,00

NULLPÖÖRDENIIDUK STIGA GYRO 700E

 

9144,92 €
Tootekood: 2F7963605/ST1

STIGA NULLPÖÖRDENIIDUK Gyro 700e – 2022.a. uus mudel, eriti suurte maa-alade niitmiseks!

Nullpöördeniiduk on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsema mudeli murutraktorite seas. Stiga akumurutraktor Gyro 700ee on esimene võimas nullpöördega akumurutraktor, mis sobib eriti suurte maa-alade niitmiseks, kus on kallakuid ja ebatasasusi (künkad, mäenõlvad jms).

Erinevalt varasematest nullpöördega traktoritest on uus mudel varustatud kaasaegse eMotion roolisüsteemiga, mida juhitakse käetoesse integreeritud joystick’uga. Traktori näidikuid saab vaadata ja erinevaid funktsioone juhtida vasakusse käetoesse integreeritud puudetundlikult ekraanilt. Uuel mudelil pole enam juhtimiskange. Uus roolitehnoloogia võimaldab liikuda ümber telje 360° kõikides suundades. Kiiruse seadistamiseks on kolm võimalust: Comfort (kuni 4 km/h), Standard (kuni 8 km/h) ja Performance (kuni 12 km/h). Gyro 700e on kahe lõiketeraga 108 cm laiune niidukorpus, millel on ka kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. Niidukõrguse reguleerimiseks on 8 positsiooni vahemikus 2,5 – 10,5 cm. Soovitusliku niiduala suurus on kuni 8000 m². Niitmise ajal saab reguleerida tera kiirust kolmel erineval režiimil: Standard, Boost ja Eco-Mode, olenevalt soovitud tulemusest ja hooldatava muru tingimustest. Standard – niitmine korra nädalas; Boost – rasketes, ülekasvanud muru tingimustes, tõstab terade kiirust, sellega kaasneb suurem energiakulu; Eco – sagedaste niitmiste korral; vähendab terade kiirust, säästes energiat, suurendades niidetava ala suurust.

Gyro traktorite avatud disain tagab kasutajale mitte ainult suurepärase sisenemise, väljumise ja avara ruumi jalgadele, vaid ka suurepärase tööpiirkonna nähtavuse. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm jms).

STIGA ePOWER akud

Traktori toiteallikana kasutatakse ühte 48V–64Ah ePower akut, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada selle kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Aku tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning aku eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks. Aku laadimiseks on komplektis kiirlaadija. Aku täislaadimise aeg on kuni 3,5 tundi. Ühe laadimisega saab töötada kuni 110 minutit (sõltub maastikust ja muru olukorrast).

Sujuva liikumise tagab unikaalne kahe elektrilise mootoriga (koguvõimsusega 2,10 kW) jõuülekanne, mis toimib sarnaselt hüdrostaatilisele käigukastile, kuid on veelgi lihtsamini juhitav. Traktori keevisraam muudab masina tugevaks, stabiilseks ja neelab erinevaid koormusi. Gayro 700e raskuskese on viidud hästi madalale (47,5 cm), et minimeerida traktori ümberminemise võimalust ja anda suuremat stabiilsust kallakutel (kuni 32°) ja ebatasastel maastikel töötamisel.

 

Tehnilised andmed: 

 

 

Lõikelaius ja lisainfo 108cm külgväljaviskega, kuni 8000m2
Ülekanne elektri mootor, pole ühtegi rihma
Esituled LED
Terade lülitamine elektriline 2 el. mootorit
Liikumiskiirus (km/h) 12
Aku laadija komplektis On
Bluetooth vastuvõtja On
Esistange ei
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja Ei