toode(t) - 0,00

OKSAPURUSTAJA GHE 150

 

446,32 €
Tootekood: 60080111130
Kaubamärk:
Tarneaeg: Küsi saadavust

Patenteeritud ristikheinakujulise avaga oksapurustaja, millel on võimas mootor. Spetsiaalse terasüsteemiga töötleb GHE 150 jämedamat oksamaterjali, nii et neist jääb järele ainult väike puidutükikeste hunnik.

Lühike, kaldus ja mürasummutusega täitelehter ning patenteeritud ristikheinakujuline ava tagavad hõlpsa ja mugava täitmise. Lühike lehter on mugav, sest seda on lihtne täita.  

  • Z-paigutusega Multi-Cut 150 terasüsteem - mürasummutusega Sandwich-tüüpi pööratavate teradega lõiketera. Tänu patenteeritud terasüsteemile tõmmatakse purustatav materjal ilma tagasilöögita sisse ja peenestatakse.
  • elektromehaaniline turvalukustus suurte pöördnuppudega veelgi suuremaks turvalisuseks
  • suured rattad ja lai veermik stabiilsuse tagamiseks ja hõlpsaks transportimiseks
  • ülitugevast polümeerist korpus, mis talub ka väga tugevaid lööke
  • võimas mootor
  • turvakattega lüliti

TEHNILISED ANDMED

Lisainfo
Maks. Oksa diam. (mm) 35
Spindli kiirus (p/min) 2800
Tööpinge (V) 230
Kaal (kg) 28,00
Mootori seeria STIHL EC harjavaba mootor
Võimsus (kw) 2,50
Lõikesüsteem Multi-Cut 150
Kogumiskorv (l) Lisavarustusena

 

ÜKSIKASJAD

Igal kevadel oleme jälle olukorras, kus on vaja lahti saada puudelt lõigatud okstest. Kõige kasulikum on oksad purustada ning saadud hakmed põõsastele ja lillepeenardele multšiks kasutada. Ideaalne on segada oksapuru eelneval aastal kogutud murumultšiga ja saada nõndaviisi bioloogiline väetis. Suured oksahunnikud on kohe minevik, ei mingit põletamist ja säästame ka keskkonda.

Oksapurustaja valikul tasub uurida:

• kuidas on tagatud turvalisus. Oksapurustaja on ohtlik tööriist, mille puhul tuleb alati kasutada etteantud turvavarustust. Igasugune masina puhastamine ja lahtitegemine peab olema tagatud turvalülititega.

• missuguseid terasid on oksapurustaja puhul kasutatud ja kuidas on tagatud oksa sissetõmme purustajasse. Jälgida tuleb, et terad ei oleks lihtsalt plekitükid, vaid valmistatud erimetallist, mis on töödeldud laseriga. Terasid peab saama teritada ja võimalikult kaua kasutada.