toode(t) - 0,00

NULLPÖÖRDENIIDUK STIGA GYRO 500E

 

7619,92 €
Tootekood: 2F7062505/ST1
Kaubamärk:

STIGA NULLPÖÖRDENIIDUK Gyro 500e –  2022.a. uus mudel, esimene nullpöördega akumurutraktor!

Nullpöördeniiduk on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsema mudeli murutraktorite seas. Stiga akumurutraktor Gyro 500e on esimene nullpöördega niiduk, mis sobib suurte murualade niitmiseks, kus on kallakuid ja mäenõlvu.

Erinevalt varasematest nullpöördega traktoritest on uus mudel varustatud kaasaegse eMotion roolisüsteemiga, mida juhitakse käetoesse integreeritud joystick’uga. Traktori näidikuid saab vaadata ja erinevaid funktsioone juhtida vasakusse käetoesse integreeritud puudetundlikult ekraanilt. Uuel mudelil pole enam juhtimiskange. Uus roolitehnoloogia võimaldab liikuda ümber telje 360° kõikides suundades. Kiiruse seadistamiseks on kaks võimalust: Standard (kuni 9 km/h) ja Performance (kuni 11 km/h). Traktoril on kahe lõiketeraga 98 cm laiune niidukorpus, millel on ka kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. Niidukõrguse reguleerimiseks on 8 positsiooni vahemikus 2,5 – 10,5 cm. Soovitusliku niiduala suurus on kuni 5000 m².

Gyro traktorite avatud disain tagab kasutajale mitte ainult mugava sisenemise, väljumise ja avara ruumi jalgadele, vaid ka suurepärase tööpiirkonna nähtavuse. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm jms).

STIGA ePOWER akud

Traktori toiteallikana kasutatakse  ühte 48V–40Ah ePower akut, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada selle kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Aku tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning aku eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks. Aku laadimiseks on komplektis kiirlaadija. Aku täislaadimise aeg on kuni 3 tundi. Ühe laadimisega saab töötada kuni 80 minutit (sõltub maastikust ja muru olukorrast).

Sujuva liikumise tagab unikaalne kahe elektrilise mootoriga (koguvõimsusega 2,10 kW) jõuülekanne, mis toimib sarnaselt hüdrostaatilisele käigukastile, kuid on veelgi lihtsamini juhitav. Traktori keevisraam muudab masina tugevaks, stabiilseks ja neelab erinevaid koormusi. Gayro 500e raskuskese on viidud hästi madalale (47,5 cm), et minimeerida traktori ümberminemise võimalust ja anda suuremat stabiilsust kallakutel (kuni 32°) ja ebatasastel maastikel töötamisel.

STIGA Vehicle Management System  teeb pidevat diagnostikat, salvestab andmeid ja suhtleb Bluetooth -ühenduse kaudu STIGA.GO rakendusega. Tänu sellele saab kasutaja oma mobiiltelefonis reaalajas optimeerida niitmist, jälgides näiteks seda kui palju on jäänud niiduala või millal naasta koju, enne kui aku tühjaks saab.

Tasub tähele panna, et akutraktoril on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga traktoril. Traktor ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Traktoril pole veo- ja terade rihma ning rihmarattaid.

 

Tehnilised andmed:

Võimsus kW/ RPM STIGA 48V-40Ah 4,7kw
Lõikelaius ja lisainfo 98cm külgväljaviskega, kuni 5000m2
Ülekanne elektri mootor, pole ühtegi rihma
Ratta mõõdud 11" X 18"
Esituled LED
Terade lülitamine elektriline 2 el. mootorit
Liikumiskiirus (km/h) 11
Bluetooth vastuvõtja On
Aku laadija komplektis On
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja Ei